Aşka Olan Meyilim Senin Yüzünden2, Kemer’de Sahnelendi!

Aşka Olan Meyilim Senin Yüzünden2, Kemer’de Sahnelendi!

Aşka Olan Meyilim Senin Yüzünden2, Kemer’de Sahnelendi!
Kemer Belediyesinin Katkıları ile Kayra Şenocak’ın yazıp yönettiği “Aşka Olan Meyilim Senin Yüzünden 2” adlı tiyatro oyunu, Kemer’de büyük beğeni kazandı.
Dünya Tiyatrolar Gününde, Kemer Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından organize edilen Kayra Şenocak’ın yazıp yönettiği “Aşka Olan Meyilim Senin Yüzünden2” adlı tiyatro Oyunu Kemer’de sahnelendi.

km_90054
Kemer Belediyesi tarafından Dünya Tiyatrolar günü nedeniyle tiyatrooyunu, Kemer Belediyesi Aslanbucak Düğün Salonunda sahnelendi. “Aşka Olan Meyilim Senin Yüzünden” adlı tiyatro oyunu, vatandaşlar tarafından beğeni topladı. Hande Katipoğlu, Kerem Poyraz Kayaalp gibi ünlü oyuncuların oynadığı tiyatro oyunu, yaklaşık bir buçuk saat sürdü. Kemer belediye Başkanı Mustafa Gül,

km_90056

MHP Antalya Milletvekili Aday Adayı Neşe Gül, Başkan Yardımcıları Kemal Yüksel, Semih Top, MHP İlçe Başkanı Hüseyin Karadüz, MHP Kadın Kolları Başkanı Zeynep Nizam Meclis Üyeleri Recep Yılmaz ve Özcan Çeliktaş Antalya Fethi Bayçın Huzurevi sakinleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

km_90055

Firma Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Portal Teması : Wptr.Co