Başkan Kolpak, birlik beraberlik zamanı

Anasayfa Antalya 22 Eylül 2015 1210 Okunma
Başkan Kolpak, birlik beraberlik zamanı

Başkan Kolpak, birlik beraberlik zamanı

 

Son zamanlarda artan terör olaylarına tepki göstererek yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde sağduyu çağrısında bulunan Konyaaltı Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Durali Kolpak, bayramların birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının sembolü olduğunu söyledi

 

 

Konyaaltı Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Durali Kolpak, terörü lanetleyerek,  kurban bayramına kısa bir süre kala sağduyu çağrısında bulundu.  Başkan Kolpak,“Millet olarak günlerdir yüreğimiz yanıyor. Bugün de bu zor günleri hep birlikte aşacağız. Hepimize büyük vazifeler düşüyor. Daha ağır bedeller ödememek için her türlü hile ve tuzağın farkında olmalıyız. Aslan gibi evlatlarımızı, kardeşlerimizi şehit verdik. Bu millet bin yıldır bu vatan, bu aziz topraklar için bedel ödüyor. Tarih boyunca fitnenin bin türlüsü ile karşılaştık. Yine millet olarak bir zorlu bir imtihandan geçiyoruz. Oyuna gelmemeliyiz. İnadına safları sıklaştırmalıyız. Sakin ve vakarlı olmalıyız. Biz bin yıldır aynı medeniyet fırınında pişen bu toprakların tuğlaları; ayrılmaz çimentosuyuz, bereketiyiz. Dilimiz; kin, öfke ve nefretin tercümanı değil, kalbimizdeki rahmet, şefkat ve sevginin tercümanı olmalıdır” dedi.

 

“Bayramlar bütünleşme zamanı”

 

Bayramların birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının sembolü olduğunu belirten Başkan Kolpak, “Yaklaşan Mübarek Kurban Bayramı’nın heyecanı içindeyiz. Bayramlar, dini ve milli duyguların en üst seviyede yaşanmasının yanı sıra birlik, beraberlik ve bütünleşme zamanıdır. Hep bir arada sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmet ve şükranla anarken, günlerinizin hoşgörü, sevgi ve dayanışma içerisinde, bayram mutluluğu ile geçmesini diliyorum. Aramızdaki sevgi ve dostluğu, dayanışma ve yardımlaşmayı muhafaza ettiğimiz sürece toplumsal dokumuz bozulmadan dimdik ayakta kalacaktır” diye konuştu.

MGE_0060

Firma Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Portal Teması : Wptr.Co