Öğretmenler Günü Kemer’de Törenle Kutlandı

Anasayfa Kemer 24 Kasım 2015 1359 Okunma
Öğretmenler Günü Kemer’de Törenle Kutlandı

Öğretmenler Günü Kemer’de Törenle Kutlandı
24 Kasım Öğretmenler Günü Cumhuriyet Meydanında Atatürk Büstüne Kemer Milli Eğitim Müdürü Osman Damarcan tarafından çelenk sunumu ile başladı.
Saygı duruşu istiklal marşımızın okunmasının ardından törene TÜREM Eğitim merkezinde devam edildi. Törene, Kemer Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer Garnizon Komutanı Kıdemli Yüzbaşı Yasin Berçin, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Can, Kemal Yüksel ve Semih Top İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Damarcan, Okul Müdürleri öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

0258
Türem Salonunda, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan törende, günün anlam ve önemini belirten konuşmasını Anadolu Lisesi Müdürü Metin Yıldız, Milli eğitim Müdürü Osman Damarcan ve Emekli Öğretmen Mehmet Tepe yaptı. Öğrenciler tarafından şiirler okunması Öğretmen adlı Video gösterileri katılımcıların beğenisine sunuldu.

İlçe genelinde öğrenciler arasında düzenlenen Öğretmenler Günü konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere hediyelerini Kemer Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, Kemer belediye Başkan Yardımcısı Semih Top ve ilçe Milli Eğitim Müdürü Osman Damarcan verdi. Tören, Kemer Anadolu Lisesi öğretmenlerinden Aylin Özorman ve Serpil Çilengir’in yönetiminde tiyatro gösterisi ve Kemer Anadolu Lisesi Korosu türküleri ile devam etti.

025

Firma Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Portal Teması : Wptr.Co